top of page

Dołącz do Naszego Zespołu

IMG_20240228_102913.jpg
Energy_Prime_targi_074.jpg

Strona informacyjna od Energy Prime Sp. z o.o.

Zależy nam, aby codzienne obowiązki zawodowe były Pasją i dawały satysfakcję. Zatrudniamy wyłącznie osoby o wysokiej kulturze pracy.

#MyToPrime

01

Misja Prime

Zarządzamy patentami i wdrażamy na rynek unikatowe na skalę świata Technologie GWC / HVAC / OZE. Nasze doświadczenie sięga początków branży OZE w Polsce. Szanując potrzeby Klientów oraz rozumiejąc sytuację Firm, oferujemy rozwiązania i Technologie B2B na miarę XXI wieku.

03

Wspieramy

Naszym Pracownikom Oferujemy:

  • wdrożenie techniczne w unikatowe technologie GWC / HVAC / OZE

  • pracę z Inżynierami wspierającymi spotkania i proces sprzedaży

  • wyjątkową szansę na sprzedaż bezkonkurencyjnych technologii

  • pracę w doświadczonym Zespole i wsparcie w dotarciu do Klientów

05

Wymagania

To praca dla Specjalistów, którzy mają:

  • 7 lat doświadczenia w sprzedaży i minimum 3 lata w sektorze B2B

  • 100% zaangażowania w osiąganie wysokich wyników i zarobków

  • swobodę podróżowania, gotowość do tras, możliwość pracy w terenie

  • doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów technicznych i/lub OZE dla Klienta Biznesowego

02

Zatrudniamy

Menedżerów / Inżynierów Sprzedaży:

  • podstawa start: 7.000 netto,

  • prowizja od każdej sprzedaży,

  • auto służbowe + karta paliwowa,

  • możliwość rozwoju zawodowego i budowy Zespołu Sprzedaży

  • jasny zakres obowiązków i awansu

  • podległy region to 4 województwa

04

Wspólne Zadania

Nasze Wspólne Zadania to:

  • sprzedaż i rozwój opatentowanych Technologii GWC / HVAC / OZE

  • organizacja własna i raportowanie spotkań z Klientami Biznesowymi

  • zawieranie Umów i profesjonalna opieka nad inwestycjami Klientów

  • budowa sieci kontaktów B2B oraz rozwój Struktur Sprzedaży

06

Możliwości

Technologie Energy Prime objęte są patentami, co daje nam przewagę, ale wymaga naszej pracy i zaangażowania.

Jeżeli interesują Cię nowe wyzwania oraz Twój własny sukces, wyślij CV do: bartlomiej.lada@energyprime.pl

*Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Porozmawiajmy o możliwościach. Wielkie zmiany zaczynajmy od najbliższego otoczenia, na które mamy bezpośredni wpływ.

Bartłomiej Lada

bartlomiej.lada@energyprime.pl

Energy Prime Member of the Board

bottom of page