top of page
Obraz Słońce 1 webp.webp

Podłącz się do Słońca

Decydując się na energię słoneczną, oszczędzasz czas i pieniądze, ale co najważniejsze – pomagasz ocalić naszą planetę.

Dlaczego Słońce?

Twoje Dobro dla Środowiska

Zmiany w ekosystemie wymagają zrozumienia i reakcji każdego z Nas. Tylko działając wspólnie, zaczynając od naszych domów, firm i codziennych nawyków, jesteśmy w stanie pomóc naszej planecie i zadbać o przyszłość.

Ograniczenie Kosztów Energii

Biorąc pod uwagę znaczące dofinansowania oraz wzrost kosztów energii, który sięgnie kilkuset procent w kolejnych latach, zapewniamy błyskawiczny zwrot inwestycji i natychmiastowe bezpieczeństwo finansowe.

Wzrost Wartości

Oceniając kierunek międzynarodowego rozwoju energetyki odnawialnej, należy mieć świadomość, że nieruchomości posiadające Odnawialne Źródła Energii będą zyskiwały na wartości z każdym kolejnym rokiem.

Planowanie i Oszczędzanie

Dobrze zaplanowana i zrealizowana inwestycja będzie bezawaryjna, ekonomiczna i bezobsługowa, co gwarantuje wysokie oszczędności i minimalne koszty serwisowe w bardzo długiej perspektywie.

indeks 11 webp.webp

Przebieg Współpracy

Jako Zespół z wieloletnim doświadczeniem, zapewniamy przyjazny proces realizacji. Od umowy, poprzez wsparcie finansowania, po montaż i wizytę kontrolną.

Zależy nam aby obie strony czerpały przyjemność i satysfakcję, ponieważ działamy na rzecz wspólnego dobra. Nasz system pracy jest przejrzysty i bezpieczny.

Obraz Słońce 2 webp.webp

1. Nawiązanie Współpracy

Na początku Naszego spotkania omawiamy potrzeby i wspólnie określamy najlepsze rozwiązanie, skierowane na sytuację Klienta.

2. Projekt i Aplikacja

Przygotowujemy projekt dla inwestycji, omawiamy kolejne etapy oraz zapoznajemy Klienta z najlepszą aplikacją na rynku.

3. Podpisanie Umowy

Jeżeli wszystkie elementy spełniają oczekiwania Klienta, podpisujemy prostą Umowę w celu kontynuacji Współpracy.

4. Dostawa i Montaż

W oparciu o wspólne ustalenia i projekt, realizujemy dostawę i montaż przygotowanych dla Klienta rozwiązań.

5. Wizyta Pomontażowa

Po każdym montażu wracamy do Klienta z badaniem satysfakcji w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi i dalszej współpracy.

Obraz Słońce 3 webp.webp
bottom of page